Gratis

Lucrator Comercial Bucatarie

GOODFOOD ENTERPRISES SRL

Candidatul Ideal

Lucrator Comercial Bucatarie Punct de lucru: Zona Piata Sudului/Sun Plaza
Experienta in domeniu nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Respectarea regulilor de siguranta alimentara;
  • Aprovizionarea si curatenia locului de munca.
  • Gestionarea si distribuirea preparatelor primite, asigurandu-te ca ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄sunt aranjate corespunzator si prezentate atractiv.
  • Pastrarea curateniei si igienei in zona de lucru prin respectarea standardelor de siguranta alimentara;
  • Gestionarea stocului de ingrediente si materii prime, asigurandu-te ca sunt intotdeauna in cantitatile necesare;
  • Indeplinirea altor sarcini administrative si comerciale conform necesitatilor
  • Prepararea patiseriei si a deserturilor, respectând rețetele laboratorului;
  • Suport activ in dezvoltarea si testarea noilor arome si retete;
  • Oferim training in laboratul propriu.

BENEFICII:
  • Salariu net 3000 lei;
  • Bonuri de masa 30 lei/zi lucrata, dupa prima luna de la angajare;
  • Program de lucru 8h/zi - L -> V;
Pentru mai multe detalii va invitam sa aplicati la acest job si vom reveni cu mai multe detalii, catre dumneavoastra!

SC GOODFOOD ENTERPRISES SRL detine brandul REALFOODS.RO si UCOOK. Realfoods, un concept de proximitate construit în jurul produselor de la ferme, bio și gourmet. Firma si-a inceput activitatea in 2015 cu comercializarea de produse alimentare naturale si sanatoase prin intermediul site-ului www.realfoods.ro. Am intrat în piață cu un magazin online, apoi am făcut trecerea spre offline și, după ce ne-am convins că modelul și conceptul funcționează, am continuat să investim în expansiune. Acum suntem la patru magazine în Capitală și ținta pentru următorii ani este să acoperim fiecare zonă importantă din București.

Societatea noastra este in continua dezvoltare, isi respecta angajatii prin bonusuri si reduceri la produsele interne, clientii, partenerii si colaboratorii. Suntem prima companie care detine un site cu produse alimentare esentiale de buna calitate care livreaza acasa produse exceptionale direct de la producatori. Compania cauta produse naturale, fara conservanti si aditivi alimentari, in toata tara, incurajeaza producatorii locali si ofera consumatorului toate informatiile despre produs si producator. Un alt aspect important al companiei este ca ii are ca si colaboratori directi pe Chef Nico Lontras si Chef Jonny Susala, unii dintre cei mai cunoscuti si apreciati bucatari din Romania.

De aceea, te asteptam in echipa noastra sa crestem impreuna.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024