Gratis

Lucrator Comercial – Bistro

TOPTAL INFINITY S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Minim 1 an experienta anterioara in bucatarie, HoReCa sau un post similar.
  • Abilitati excelente de organizare si atentie la detalii.
  • Capacitatea de a lucra intr-un ritm rapid si sub presiune.
  • Abilitati de comunicare eficiente si orientare catre client.
  • Disponibilitate pentru program de lucru flexibil.

Descrierea jobului

Bistro „Ciorbe si Placinte” este un nou loc plin de viata si energie, situat intr-o zona ultra centrala, in intersectia ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄dintre Piata Muncii si Bd. Decebal. Suntem dedicati oferirii unor preparate delicioase intr-un mediu placut si prietenos. In prezent, cautam un Lucrator Comercial entuziast si dedicat pentru a se alatura echipei noastre.

Activitatea este programată să înceapă pe 1 Septembrie, dar, dacă lucrurile avansează rapid, există posibilitatea ca aceasta să aibă loc mai devreme.

Responsabilitati:
  • Gestionarea si distribuirea preparatelor primite, asigurandu-te ca sunt aranjate corespunzator si prezentate atractiv.
  • Asezarea placintelor, prajiturilor si altor preparate intr-un mod organizat si estetic.
  • Mentinerea unui mediu de lucru curat si ordonat, inclusiv a spatiului de expunere a preparatelor.
  • Asigurarea ca produsele sunt servite la temperaturile corespunzatoare si in conditii optime.
  • Interactionarea cu clientii, oferind informatii despre produsele disponibile si asigurand un serviciu de calitate.
  • Gestionarea stocurilor si efectuarea inventarului periodic.Indeplinirea altor sarcini administrative si comerciale conform necesitatilor bistro-ului.
Beneficii:
  • Salariu net de 2500 lei.
  • Bonuri de masa in valoare de 600 lei.
  • Decontarea transportului.
  • Bonusuri in functie de performanta.
  • Mediu de lucru placut, intr-un bistro recent deschis, dotat cu echipamente profesionale noi.
  • Suport constant si instruire pentru integrarea si dezvoltarea in cadrul echipei.
  • Contract pe perioada nedeterminata, cu 3 luni perioada de proba.
  • Prime de sarbatori (Craciun si Paste).

Daca esti o persoana organizata, entuziasta si dedicata, te invitam sa te alaturi echipei noastre!
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024