Gratis

Lucrator comercial

Intens Consult S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

rezistenta psihica si fizica ,
bune abilitați de comunicare si relationare ,
un aspect fizic ingrijit
oritare catre client
viziune per-ansamblu

Descrierea jobului

In caz de nu știi cu ce ne ocupam , iti spunem noi , suntem o echipa de fete tinere ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄care ne ocupam de vanzare articolelor vestimentare ( haine ) in magazine special amenajate , locatia in care avem nevoie in acest moment de personal se situează pe Bulevardul Vasile Milea !

In acest moment programul de lucru este de :
Luni pana Vineri ora 10:00-19:00
Weekendul este liber

Vom enumera o parte din atribuțiile pe care le vei avea pe magazin :

Oridinea si pozitionarea produselor pe magazin
Aprovizionarea cu noi articole / marimi
Orientarea către client ( recomandarea si vanzare produselor )
Schimbarea tinutelor pe manechini / schimbarea vitrinelor
Munca in echipa este un element foarte important
Utilizarea casei de marcat
Inregistrarea rapoartelor
Seriozitate
Punctualitate
Corectitudine
Etc

Nu este nimic greu , dar vrem sa te vedem o persoana implicată si dedicată !

Experienta constituie un mare avantaj !

In caz de nu ai experienta si esti dorinca de a invata si de-a te acomoda in colectivul nostru suntem dispusi sa te invatam tot ce ai de facut !

Foarte important oferim posibilitatea de crestere in funcția ocupata !

Deci noi credem ca ți-am oferit toate detaliile sa iti faci o ideea cum stau lucruile in echipa noastra !

Daca esti o persoana deschisa , sociabila , dorinca de a invata lucruri noi , rezistenta la stres cu posibilitatea de a se adapta la noi in echipa si cu un aspect fizic placut , te asteptam in echipa noastra !

Persoanele cu adevarat interesate sunt rugate sa ataseze un cv !

In urma cv-ului depus persoanele interesate vor fi contactate de societatea noastra pentru a stabili un interviu in perioada urmatoare !
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024