Gratis

Cofetar patiser si barista-lucrator comercial

Avenor Living SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam persoane dinamice, cu spirit de echipa, organizate si cu experitenta de munca.

Descrierea jobului

Cofetar-Patiser -1 post
Salariu minim 5000 net, bonuri de masa, asiguram transport si masa

Lucrator comercial-Barista -1 post
Salariu ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈minim 2700 net, bonuri de masa, asiguram transport si masa

Cantina in cadrul unei scoli private aflata in sector 1 Bucuresti (zona Gradina Zoologică). Servim in jur de 700 de copii. Programul de lucru este de luni pana vineri.
In vacanta copiilor se ofera timp liber platit.

Bucatarie si cafenea moderne, atmosfera profesionala, destinsa si colegiala.
Va asteptam cu drag sa va alaturati echipei noastre.

Relatii suplimentare la tel 0787755992 Dan.
CV-ul il asteptam pe adresa living@avenor.ro sau pe whatsapp la acelasi numar de telefon.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024