Gratis

Logistica/Facturare - Consumabile si Aparatura de Laborator

Dacchim

Candidatul Ideal

- cunostinte operare PC - Word/Excel
- experienta pe un post similar ar putea constitui un avantaj

Descrierea jobului

Activitati:
- facturare comenzi
- receptie marfa
- pregatirea livrarilor si intocmirea actelor ce insotesc livrarile
- disponibilitate de a ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄invata sa lucreze in e-Factura, e-Transport, SEAP
(cunoasterea acestor platforme constituie un avantaj)

Firma comarcializeaza aparatura si consumabile pentru laborator.
www.dacchim.ro
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 23 Oct. 2024