Gratis

Asistent Logistica

SC MINERVA NAVIS SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane talentate și motivate care să se alăture echipei noastre.

Cerințe:
  • inițiativă;
  • abilități de relaționare foarte bune;
  • atenție focalizată pe detalii;
  • organizare și planificare foarte bună;
  • disponibilitate pentru ore suplimentare;
  • utilizare Word, Excel, la un nivel mediu spre avansat;
  • cunoașterea limbii engleze.

Descrierea jobului

Această funcție oferă o experiență captivantă și dinamică, plină de provocări și oportunități unice. Este un rol care îți va ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀contribui la dezvoltarea ta, atât profesională, cât și personală.

Responsabilități:
Transport:

Asigurarea transportului local, extern si international pentru angajatii societatii, cu flota auto proprie, avion, autobuze.
Mese:
Transmiterea meselor la serviciul de catering.
Rezolvarea problemelor care apar.
Cazari pentru angajatii firmei.
Intretinerea flotei auto.

Angajatul trebuie să dețină permis de conducere categoria B și să fie abil în conducerea vehiculelor.

Cunoasterea limbii engleze este importanta pentru ca societatea are si angajati straini.
Este posibil ca angajatul sa faca deplasari la punctele noastre de lucru din Mangalia si Braila.

Rolul include activități desfășurate în exterior, necesitând muncă directă pe teren. Acest lucru poate implica deplasări frecvente în diverse locații, interacțiunea cu diferiți clienți, parteneri sau angajați și adaptarea la condiții de mediu variabile.

Beneficii:
Salariu: 4000 - 4500 lei, net;
Bani de masă;
Mașină de serviciu;
Cafea, sucuri, gustări;
Un mediu de lucru plăcut și echilibrat.

La Minerva Navis, suntem o echipă tânără, dinamică, însetată de cunoaștere și pasionată de excelență, explorând teritorii neconoscute pentru a reinventa arta construcțiilor navale.

🚀 Viziunea Noastră: Suntem dedicați expansiunii și creșterii continue, fără a compromite calitatea și valorile care ne definesc. Creștem împreună, investim în dezvoltarea oamenilor noștri și construim un viitor solid și strălucitor în domeniul naval.

❇️ Valorile care ne ghidează:

Excelență
Reciprocitate
Investiție Continuă în Oamenii Noștri

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024