Gratis

Key Account Manager

SMYRNA MANAGEMENT GROUP S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Hello! As FASHION UNIFORM, we design uniforms for corporate companies and schools that reflect their brand identity and we produce according to their needs. We are currently looking for a proactive KEY ACCOUNT MANAGER to work in our showroom and our office in Otopeni/Ilfov

Descrierea jobului

What will you do? What will be your responsibilities?
  • Promote and sell the company's products;
  • Manage relations with ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄customers in the assigned territory, developing long-term relationships (factories, schools, hospitals, clinics, horeca,...);
  • Contacting customers and scheduling meetings with them;
  • Daily/weekly activity reports;
  • Realization of the sales plan.
What is expected from you?
  • Serious, ambitious, results and development oriented profile;
  • Good communication skills and understanding of customer needs;
  • Involvement, proactivity and independence in the work carried out;
  • Dynamic, available to visit customer sites;
  • Intermediate knowledge of English is a must;
  • Previous Key account sales experience is an advantage;
  • License category B is an advantage.
  • Knowledge of Turkish language is an advantage;
AdvantagesAttractive salary package;
  • Bonus and bonuses based on individual performance
  • Laptop and cell phone
  • Product and sales trainings.

Descrierea companiei

FashionUniform.ro este un brand al Smyrna Management Group.

Firma noastra a fost infiintata in Bucuresti. Lucrează ca birou internațional de vânzări al fabricii noastre de producție din Turcia, care a fost înființată în 2008.

FashionUniform se apropie de obținerea celei mai mari valori adăugate prin îmbinarea îmbrăcămintei de calitate și accesibile pentru personal cu înțelegerea serviciilor noastre.

Viziunea noastra

Să fii un brand în domeniul hainelor de lucru cu o înțelegere a calității și încredere în produse și servicii,

FashionUniform se angajează să devină un pionier în industrie, focalizându-se pe excelența în calitate și capacitatea de producție. Dorim să ne consolidăm poziția de lider pe piață, oferind produse și servicii care să asigure satisfacția totală a clienților noștri, construind astfel relații durabile și de încredere.

Publicat 19 Oct. 2024 Reactualizat 19 Oct. 2024 Expiră 18 Nov. 2024