Gratis

Junior Copywriter / Digital Marketing Trainee remote

Servicii SEO BUCURESTI

Candidatul Ideal

Oferim un job part-time 2 ore / 4 ore / 6 ore sau full time pe zi in functie de disponibilitatea ta de timp. Pentru jobul full time se poate aplica si daca esti proaspat absolvent sau masterand, experienta nu este obligatorie.

Programul este foarte flexibil. Programul se stabileste de comun accord in functie de disponibilitatea ta.

Plata este aferenta salariului minim pe economie, in functie de numarul de ore lucrate:

2 h/ zi - 530 ron ;

4 h / zi - 1060 ron;

6 h / zi - 1580 ron;

full time - 2079 ron .

Îți dorești să lucrezi în domeniul marketing-ului digital? Dacă ești student/ă, un astfel de job part-time îți poate fi util pentru a dobândi experiență într-o industrie de viitor.

Consideri că ai abilități bune de comunicare, prezentare și creativitate? Te invităm să ne cunoști și să faci parte din echipa noastră.

Condiții:
  • În primul rând, aplică doar dacă esti pasionat/ă de scris.
  • Este important să știi să scrii corect in limba romana dar si engleza
  • Trebuie să fii receptiv/ă la feedback-ul primit.
  • Trebuie sa ai cunoștințe avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office - Word si excel
  • Bune abilitati de auto organizare
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/avansat.
  • Cunoașterea altor limbi străine (scris) constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale includ cele de mai jos.
  • Realizarea diferitelor tipuri de prezentări pentru firme, produse și servicii
  • Administrarea paginilor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de blog sau social media
  • Integrare de cuvinte specifice in texte, cat mai natural
  • Crearea de conținut scris pentru pagini de website
  • Scrierea și publicarea de articole de blog
  • Scrierea și postarea de advertoriale / comunicate de presă
  • Crearea de conținut scris pentru social media
  • Munca de research și analiză a domeniilor despre care scriem
  • Managementul documentelor scrise si publicate

Te rugăm să ne trimiți CV-ul tău împreună cu răspunsul la întrebările noastre. În cazul în care considerăm că te potrivesti cu cerintele jobului si valorile noastre, te vom contacta pentru a incepe procesul de recrutare.

O lume plină de provocări? Acolo unde alții văd probleme - noi vedem oportunități. Dacă și tu crezi că norocul este intersectia dintre oportunități și pregătire, atunci hai să ne cunoaștem. Suntem o agenție de promovare online și optimizare SEO. Lucrăm atât pentru clienții din țară, cât și pentru clienți din străinătate.

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024