Gratis

Instalator instalatii tehnico-sanitare si de gaze

Cummins Generator Technologies

Candidatul Ideal

Este responsabil de activitatile de intretinere si reparatii din cadrul firmei.
Raspunde de mentinerea in buna stare de functionare a tuturor instalatiilor si a tuturor dotarilor din cadrul societatii.
Colaboreaza cu personalul din cadrul Atelierului de Intretinere pentru realizarea activitatilor de intretrinere si a sarcinilor repartizate.
Gestioneaza materialele cu risc de poluare conform ISO 14001 si a normelor interne in vigoare de management al mediului.
Este responsabil cu administrarea resurselor materiale specifice din aria de activitate: materii prime si materiale, spatiu de lucru, scule, dispozitive si verificatoare.
Urmareste activitatea de intretinere de nivel 1 si nivel 2 din area sa de activitate.
Este responsabil pentru aplicarea si implementarea Instructiunilor de mentenenta preventiva si predictiva in vigoare din aria sa de activitate.

Descrierea jobului

Calificari

Comunica în mod eficient - Elaborarea si prezentarea unor comunicari multilaterale care sa transmita o întelegere clara a ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀nevoilor unice ale diferitilor participanti.
Colaboreaza - Construirea de parteneriate si munca în colaborare cu cei din jur pentru atingerea obiectivelor comune.
Calitatea deciziilor - Luarea deciziilor corecte si rapide pentru a mentine mersul înainte al organizatiei.
In spatiul de productie, folosirea echipamentului individual de protecţie din dotare, este obligatorie.
In spatiul de logistica (receptie marfa, magazii, zona exterioara) pe langa echipamentul de protectie, este obligatorie si vesta reflectorizanta

Studii, calificare sau experienta:

Studi tehnice, minnim scoala profesionala

Experienta

Minim 1 an experienta in intretinere de instalatii tehnicosanitare si de gaze

Cummins Inc., a global power technology leader, is a corporation of complementary business units that design, engineer, manufacture, distribute and service engines and related technologies, including fuel systems, controls, air handling, filtration, emission solutions, and electrical power generation systems.

Headquartered in Columbus, Indiana, we employ over 77,000 people worldwide and serve customers in approximately 190 countries and territories through a network of more than 600 company-owned and independent distributor locations and approximately 7,400 dealer locations. Cummins had net income of nearly $1 billion and revenues of $20.4 billion in 2017.

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 30 Oct. 2024