Gratis

Instalator instalatii termice/sanitare

LINKSTAL ENGINEERING SRL

Candidatul Ideal

* Abilitati medii de utilizare a aparatelor de sudura cu arc electric si cu oxigen gaz ( brazare )

* Experienta dovedita ca instalator sau intr-un rol similar, minim 2-5 ani

* Cunostinte in citirea si interpretarea planurilor, desenelor si specificatiilor

* Cunostinte solide despre diverse materiale de conducte, fitinguri si unelte

* Abilitatea de a masura, taia, fileta si indoi cu precizie tevi

* Excelente abilitati de rezolvare a problemelor si depanare

* Abilitatea de a lucra independent, precum si ca parte a unei echipe

* Rezistenta fizica buna si capacitatea de a lucra in diferite conditii

* Carnet de conducere cat. B

Descrierea jobului

* Studierea si interpretarea planurilor, desenelor si specificatiilor pentru a determina aspectul si configuratia sistemelor de conducte

* Utilizarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈adecvata a instrumentelor si echipamentelor pentru a efectua lucrarile in mod eficient si in siguranta

* Instalarea si asamblarea sistemelor de conducte, inclusiv fitinguri, supape si alte componente

* Inspectatarea si testatarea sistemelor instalate pentru scurgeri si alte defecte

* Identificarea si remedierea defectiunilor in instalatiile existente

* Colaborarea cu echipa pentru a asigura finalizarea eficienta si la timp a proiectelor

* Respectarea standardelor de calitate si siguranta in timpul lucrului

LINKSTAL ENGINEERING este o firmă românească în domeniul instalațiilor, înființată în anul 2017. Fiecare client, indiferent de dimensiune, primește același nivel ridicat de profesionalism pentru sistemele și soluțiile pe care le oferim. Deși ne-am extins de-a lungul anilor și intenționăm să continuăm creșterea strategică, realizăm că succesul nostru se bazează pe angajamentul de a avea relații pe termen lung, reciproc avantajoase cu clienții noștri. Dorim să continuăm să extindem serviciile atât pentru clienții noi, cât și pentru cei existenți. Compania LINKSTAL ENGINEERING , prin intermediul personalului tehnic calificat asigură o gamă variată de instalatii: ventilatie si climatizare, termice, instalații frigorifice, sanitare, pentru caldiri industriale si civile: centre de afaceri, birouri, magazine prezentare și comerciale, restaurante, spitale, hale de productie si depozitare, vile rezidențiale. Furnizam servicii diverse de la comercializare echipamente (splituri, centrale de tratare aer, chillere, sisteme VRV – volum variabil refrigerent, etc), montaj mentenanta si service, pana la servicii de management al cladirilor , consultanta tehnica, proiectare instalatii, audit si management de proiect. LINKSTAL ENGINEERING asigura confort, eficienta si calitate oferind solutii integrate in domeniul instalatiilor!

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024