Gratis

Muncitori instalații HVAC

BOCȘA I. GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

Candidatul Ideal

  • Studii liceale, preferabil tehnice
  • Deținerea unei calificări în domeniul HVAC sau lăcătușerie constituie avantaj
  • Experiență în instalații încălzire, ventilație, sanitare și aer condiționat minim 2-3 ani
  • Cunoștințe solide despre sistemele HVAC, inclusiv despre componentele electrice și mecanice
  • Abilități de diagnosticare: Capacitatea de a identifica și rezolva problemele tehnice
  • Capacitatea de a lucra în condiții diverse, inclusiv la înălțime și în spații restrânse
  • Diplomă de instalator – constituie avantaj
  • Interesat și dornic să lucreze într-o echipă
  • Responsabil pntru lucrările efectuate
  • Persoană cu inițiativă, responsabilă, pasionată de rolul pe care-l are
  • Bune abilități de comunicare
  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii
  • Disponibil program de 8 ore/zi Luni-Vineri (07:30 – 16:30)

Descrierea jobului

  • Instalarea și întreținerea echipamentelor HVAC: Montarea și repararea sistemelor de încălzire, ventilație și aer condiționat.
  • Diagnosticarea problemelor: Identificarea și ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄remedierea defecțiunilor în sistemele HVAC.
  • Întreținerea preventivă: Efectuarea verificărilor periodice și a lucrărilor de întreținere pentru a preveni defecțiunile.
  • Respectarea normelor de siguranță: Asigurarea conformității cu reglementările de siguranță și sănătate în muncă.
  • Documentarea lucrărilor: Menținerea evidențelor detaliate ale lucrărilor efectuate și ale materialelor utilizate

Clientul nostru, Dradem Cons este o companie dedicată excelenței în domeniul execuției instalațiilor și mentenanței preventive și corective.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024