Gratis

Tehnician instalatii climatizare/ incalzire

SC ROV HEIZ CONSULT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- experienta anterioara in mentenanta echipamentelor care deservesc instalatii de racire sau incalizire, ventilatie, electrice, semnalizare si stingere incendiu- constituie avantaj
- persoana de incredere, responsabila, rabdatoare, cooperanta, cu dorinta de asimilare cunostinte noi;
- capacitate pentru lucrul in echipa;
- permis de conducere categoria B-constituie avantaj

Descrierea jobului

- activitati de mentenanta preventiva si corectiva la echipamente de HVAC (chillere, CTA-uri, sisteme multisplit, VRV, centrale termice)
- activitati ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de Punere in Functiune a echipamentelor mai sus enumerate
- activitati de readucere in stare de functionare –diagnoza si remediere a deficientelor tehnice;

Beneficii:
- pachet salarial permanent adaptat permanent in functie de perfomanta in cadrul activitatilor zilnice si a proiectelor derulate
- cursuri perfectionare
- abonament servicii medicale-reteaua privata de sanatate Regina Maria;
- bonusuri financiare pentru zile speciale (zi de nastere angajat, copilul/copii angajatului, Paste, Craciun)
- zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in cadrul firmei
- decontare transport
- mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa

ROV HEIZ este o companie specializata in domeniul constructiilor si instalatiilor, asigura solutii complete pentru orice tip de constructie; furnizeaza echipamente de incalzire, climatizare si ventilatie; executa lucrari de ventilatie, climatizare si incalzire; ofera consultanta tehnica de specialitate atat in alegerea solutiilor cat si asupra punerii lor in practica .

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024