Gratis

Ingrijitor cladiri / spatii exterioare

ALEXANDRION SABER DISTILLERIES 1789 S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii medii / Calificare in meseria Zidar, Zugrav..
Competente principale: capacitate de a lucra individual și în echipă, serios, onest, organizat, ordonat.

Descrierea jobului

1. Intretine si efectueaza operatiuni de reparatii si intretinere a cladirilor, gardurilor.
2. Intretine spatiile verzi, copacii din interiorul si ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄exteriorul locatiei fabricii.
3. Oferă suport pentru întreținerea și curățarea canalizării si a stației de epurare.
4. Realizeaza operatiuni de curatare si ingrijire a cladirilor si spatiilor exterioare.
5. Executa operatiuni de deszapezire a aleilor principale.
6. Intretine echipamentele de lucru.

Descrierea companiei

Obiect principal de activitate: fabricare bauturi alcoolice
Locatia: Com Bucov, Sat Pleasa, Jud Prahova
Nr angajati: 250
Transport asigurat de angajator din Ploiesti si alte localitati din judetul Prahova.
Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024