Gratis

Supervizor Intretinere Cladiri

ANDREAS STIHL POWER TOOLS

Candidatul Ideal

  • Minim 3 ani de experiență în departamentele de întreținere clădiri;
  • Minim 3 ani de experiență într-o funcție de conducere;
  • Bune abilități de comunicare verbală și scrisă;
  • Engleză scrisă și vorbită la nivel avansat; limba germană este un avantaj;
  • Disponibilitate de a-și asuma responsabilități, inclusiv sub formă de sarcini;
  • Persoană independentă și orientată spre organizare;
  • Experiență în folosirea sistemelor de gestiune a clădirilor;
  • Utilizator Autocad;

Descrierea jobului

  • Elaborează proceduri și instrucțiuni de întreținere a instalației aferente clădirilor;
  • Oferă sprijin și consiliere în timpul recrutării personalului și ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄asigură un proces adecvat de integrare și de formare;
  • Participă la achiziția tehnică de sisteme și echipamente;
  • Participă la procedurile de preacceptare și de acceptare a noilor echipamente;
  • Pregătește graficele de întreținere a instalațiilor și monitorizarea respectării cerințelor de întreținere preventivă;
  • Dezvoltă și coordonaează procesele de întreținere a instalațiilor (gestionarea comenzilor, a întreținerii, a reparațiilor);
  • Generarează comenzi de lucru, introduce detaliile complete ale lucrărilor și repartizează lucrările către membrii calificați ai echipei;
  • Ocazional, inspectează calitatea lucrărilor de întreținere a instalațiilor efectuate;
  • Coordonează furnizorii de servicii externe și interne;
  • Pregătește oferte pentru domenii complexe de întreținere a instalațiilor;
  • Comunică politicile, procedurile și a orice actualizare către personalul de întreținere;
  • Înregistrează digital pachetele de piese de schimb și asigură aprovizionarea cu piese de schimb;
  • Asigură optimizarea durabilă a sistemului cu scopul de a crește producția și de a obține o disponibilitate mai mare, de exemplu, prin evaluarea sistematică a achiziției de date ale mașinilor;
  • Responsabil de gestionarea energiei;
  • Responsabil pentru sistemele de gestionare a clădirilor;
  • Participarea la evaluările de risc și la analizele de risc bazate pe necesități;
  • Responsabil de flota auto;
  • Responsabil cu întreținerea sistemelor de ridicare;

Our company founder Andreas Stihl developed his first chainsaw in 1926. His incentive: "To ease peoples' work with and in nature". This guiding principle is still of cardinal importance for us today. We design our products to match our customers' requirements.

Since its foundation more than 90 years ago the company has grown from a one-man business into a global chainsaw and outdoor power equipment manufacturer. Innovative ideas, in-house know-how and meticulous craftsmanship have resulted in a broad and steadily expanding product portfolio.

STIHL has been the world's biggest selling chainsaw brand since 1971. Our outstanding innovations have set the benchmark for the industry time and time again. We want to continue growing and maintaining our values in the future, too. After all, lasting success can only be achieved by adhering to solid principles. We are proud to look back on more than 90 years of STIHL.

Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 29 Sept. 2024