Gratis

Camerista / Personal curatenie

JW Marriott Bucharest Grand Hotel

Candidatul Ideal

Exploreaza lumea noastra uriasa

Te invitam sa te alaturi familiei noastre globale. Indiferent daca esti incepator sau deja experimentat in industria ospitalitatii, in echipa noastra vei fi apreciat intotdeauna pentru talentul tau natural. Energia ta pozitiva si placerea de a-i servi pe ceilalti sunt doua dintre cele mai importante motive pentru care oaspetii nostri se intorc la noi iarasi si iarasi.

Impactul tau:

Cand un oaspete intra in oricare dintre camerele noastre – imagineaza-ti prima impresia pe care o au. Aceasta este urmata apoi de un sentiment de usurare deoarece au ajuns in locul care va fi casa lor, fie pentru o noapte sau o saptamana si totul este perfect. Totul este exact cum isi doresc.
Lenjerie curata, proaspat calcata. Perne aranjate perfect. O oglinda sclipitoare. Fiecare detaliu contribuie la experienta minunata pe care oaspetii nostri o au cand stau cu noi, pentru ca stiu ca vom avea grija de ei. Acesta este impactul pe care il ai prin fiecare gest facut pentru oaspetii nostri, iar efortul pe care tu il depui devine cu atat mai important atunci cand toate aceste gesturi au ca rezultat un oaspete loial.

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Inlocuiesti consumabilele pentru oaspeti in camera;
  • Aranjezi paturile;
  • Arunci gunoiul, indepartezi lenjeria murdara si alte elemente;
  • Saluti oaspetii si le oferi asistenta la solicitari;
  • Aranjezi obiectele de birou, mobilier si aparatele de uz caznic;
  • Stergi praful, lustruiesti si indepartezi petele de pe obiectele de mobilier si de pe pereti;
  • Aspiri covoarele si cureti podeaua.

Ce oferim noi?
  • Discounturi la cazare în peste 9.000 de hoteluri din intreaga lume. Da, 9.000!
  • Oportunitati nelimitate de cariera (international si local);
  • Tichete de masa;
  • Pachet de beneficii medicale;
  • Mic dejun de 5 euro atunci cand va cazati in oricare dintre hotelurile noastre din Europa;
  • Reduceri la mancare și bautura in toate restaurantele si barurile noastre;
  • Reduceri la cazare pentru prieteni si familie;
  • Programe de wellbeing;
  • Program flexibil;
  • 21 de zile de vacanta (numarul creste odata cu vechimea în munca);
  • Acces la traininguri de top;
  • Cele mai tari petreceri ale angajatilor;
  • Bonus atunci cand va recomandati prietenii pentru job-urile noastre;
  • …si multe altele

Marriott International este cea mai mare companie cu prezență globală din domeniul ospitalitatății, având 31 de brand-uri hoteliere distincte, peste 9.000 de proprietăți în peste 130 de țări.

JW Marriott face parte din portofoliul de lux al Marriott International și este format din mai mult de 100 de proprietăți frumoase în orașe gateway și locații distincte din întreaga lume.

La JW Marriott®, credem cu tărie că modul special în care ne tratăm oaspeții începe cu modul în care ne tratăm angajații. Angajamentul nostru pe termen lung este motivul pentru care peste 100 dintre angajați sunt alături de noi de peste 10 ani.

Hotelurile noastre oferă o experiență de lucru diferită de oricare alta. Veți face parte dintr-o comunitate și vă veți bucura de o adevărată camaraderie cu un grup divers de colegi de muncă. JW Marriott oferă oportunități de training, dezvoltare, recunoaștere și, cel mai important, un loc în care vă puteți urmări cu adevărat pasiunile într-un mediu de lux. Tratarea oaspeților în mod excepțional începe cu modul în care avem grijă de asociații noștri. Acesta este The JW Treatment ™.

Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024