Gratis

Camerista Hotel 4*

QOSMO HOTELS
2 poziții

Candidatul Ideal

Iți dorești să faci parte din echipa unui hotel de lux și să aduci un plus de confort oaspeților noștri? Hotelul nostru de patru stele îți oferă șansa de a lucra ca camerista / personal curatenie / femeie de servici , având grijă de curățenia și confortul camerelor.
  • persoană punctuală, dispusă să învețe să lucreze într-un mediu profesionist
  • disponibilutaea de a lucra în weekend-uri și sărbători, înterval 08:00-17:00

Descrierea jobului

  • Veți curăța și întreține camerele conform standardelor hotelului
  • Vei schimba lenjeria de pat și prosoapele
  • Veți reumple proviziile de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈produse de igienă
  • Veți raporta orice defecțiuni sau necesități de reparații
  • Veți oferi un serviciu impecabil oaspeților noștri

Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și dornică să facă parte dintr-o echipă dedicată, te invităm să aplici pentru poziția de Camerista. Experiența anterioară în domeniul hotelier este un avantaj, dar nu este obligatorie. Vino să aduci un strop de eleganță și curățenie în experiența oaspeților noștri!

Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 20 Sept. 2024