Gratis

inginer/ tehnician calitate

SC ALMA KERT SRL

Candidatul Ideal

  • spirit de observatie,atentie la detalii
  • capacitate de a lucra independent
  • bune capacitati de comunicare scris si oral
  • persoana dinamica,sociabila bine organizata
  • capacitate de a se adapta la conditii de stres
  • constituie avantaj cunostiinte de operare in pachetul Microsoft Office

Descrierea jobului

  • controlarea calitatii poduselor finite iesite din linia de productie
  • controleaza cantitativ si calitativ comenziile inaintea livrarilor
  • emite documente de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀livrare pe baza comenziilor introduse in sistem
  • clasificarea produselor neconforme
  • efectueaza recptia cantiattiva si calitativa a produselor intocmeste procese verbale d ereceptie
  • raporteaza incidentele semnificative din receptie
  • inregistreaza abateriile specifice comenziilor
  • supervizeaza si ajuta la pregatirea si ambalarea produselor
  • ofera suport echipei de productie in diverse activitati.

producator de top de flori la ghivece ,prezent in piata prin brandul Alma kert,recunoscut prin calitatea produselor,consecventa si perseverenta.
cautam in echipa oameni dedicati ,seriosi,dispusi sa invete,pasionati de ceea ce fac,deschisi pozitivi,pachet salarial in functie de realizari si performanta

Publicat 7 Sept. 2024 Reactualizat 14 Sept. 2024 Expiră 7 Oct. 2024