Gratis

Inginer Calitate in Industria Carnii: Bovine si Ovine

Maria Foodnova Holding S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Absolvent al studiilor superioare în domeniul Industriei Alimentare.
  • Experiență relevantă în coordonarea produselor în domeniul alimentației, de preferat în sectorul de carne Bovine si Ovine.
  • Certificare sau absolvire a unui curs de instruire în domeniul asigurării calității constituie un avantaj.
  • Atenție la detalii, persoană dinamică, organizată și punctuală.
  • Capacitate de a rezolva probleme într-un mod inovativ și de a respecta termenele limită.
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare, cu un spirit de echipă bine dezvoltat.
  • Proactivitate și capacitatea de a respecta și implementa cerințele standardului de calitate.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate în procesele de producție și produse finite.
  • Coordonarea și implementarea procedurilor de control ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀al calității.
  • Identificarea și rezolvarea problemelor de calitate în mod proactiv și inovator.
  • Colaborarea cu echipele de producție pentru a dezvolta și aplica soluții eficiente pentru îmbunătățirea continuă.
  • Monitorizarea și raportarea indicatorilor de performanță a calității.
  • Implementarea și gestionarea planurilor de audit intern.

Beneficii:
  • Salariu competitiv
  • Mediu de lucru dinamic și stimulativ
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare

FABRICA DE PROCESARE, AMBALARE SI LIVRARE A CARNII REFRIGERATE SI CONGELATE.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024