INGINER OFERTARE-devize instalatii termice/sanitare/ventilatie

Cominvest S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii in domeniul constructiilor/instalatiilor
Experienta in domeniul instalatii sanitare, termice, ventilatii, climatizare
Cunostinte de utilizare a MS Office (Outlock, Word si Excel)
Cunostinte de baza in utilizare Autocad
Cunostinte de baza in SEAP/SICAP
Cunostinte de baza in Windev
Persoana sociabila, organizata, capacitati bune de comunicare, munca in echipa, punctuala, atitudine pozitiva

Descrierea jobului

Intocmirea ofertelor tehnico - financiare pe baza cerintelor clientului si a documentatiei tehnice
Relatia cu furnizorii pentru obtinerea preturilor si ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂termenelor de livrare
Intocmirea situatiilor de lucrari specifice contractului
Mentinerea legaturii cu subcontractorii, beneficiarul si proiectantul pentru clarificari si activitati specifice intocmirii ofertelor
Analiza si evaluarea ofertelor furnizorilor
Contribuie la intocmirea documentatiei tehnice specifice proiectului (carte tehnica)
Beneficii:
Pachet salarial atractiv si beneficii negociabile
Mediu placut de lucru

Cominvest este o societate romana, cu capital integral privat, fondata in 1997.

Avem o experienta de peste 25 de ani in domeniul sistemelor HVAC (incalzire, ventilatie, aer conditionat).

Activitatea noastra se concentreaza pe proiectarea, furnizarea, instalarea si punerea in functiune, precum si asigurarea serviciilor de garantie si post garantie pentru sistemele HVAC. Reprezentam cu succes in Romania cei mai buni producatori de echipamente de aer conditionat si solutii de incalzire, racire, tratare aer. Suntem recunoscuti ca parteneri autorizati ai Daikin, Trane, LG Electronics, ACS Klima, Evapco, Wolf, Romstal, Viessmann, Buderus, Wilo, Carrier-Toshiba.

Ne-am propus sa oferim cele mai bune solutii de climatizare/ HVAC de pe piata romaneasca, astfel ca de-a lungul timpului am livrat cu succes peste 1800 de proiecte in domeniul lucrarilor comerciale si rezidentiale. In portofoliul nostru se regasesc hoteluri, spitale si centre medicale, spatii comerciale, spatii industriale, institutii, ansambluri de locuinte, din Romania, dar si din afara tarii. Alaturi de solutii profesioniste in ceea ce priveste sistemele de climatizare, asiguram servicii de implementare a sistemelor de control al confortului si eficientei energetice pentru o multime de echipamente si instalatii aflate in garantie sau post-garantie.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024