Gratis

INGINER OFERTARE INSTALATII CONSTRUCTII

S.C.ARTEM HOMINE SRL

Candidatul Ideal

Cerinte
Absolvent studii superioare de preferat profil instalatii , constructii
Experienta in functie similara
Cunostinte bune Excel si Autocad 2D

Descrierea jobului

Descriere job
Intocmeste oferte pe baza proiectelor
Analizează cererile de ofertă, caietele de sarcini sau planurile in baza carora ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂se va realiza oferta
Extrage listele de cantitati din planuri
Elaborarea planurilor de cost si a ofertelor finaciare
Formuleaza cereri de oferta catre furnizori si analizeaza ofertele primite
Solicita informatii suplimentare beneficiarului daca este cazul, pentru a clarifica diverse aspecte referitoare la oferta
Identifica materialele si echipamentele care vor fi ofertate, caracteristici tehnice, cantitati
Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura o ofertă completă și competitivă

Detalii job
Companie de constructii si instalatii cu o vechime de peste 20 de ani
Locatie job – la 5km de Ploiesti
Program de lucru 08-16 de Luni pana Vineri , la sediul companiei
Concediu de odihna 21 de zile / an
Contract pe durata nedeterminata
Transport DECONTAT
Tichete de masa 30 lei pe zi
Prime de Pasti si Craciun
Salariu negociat in functie de cunostintele dovedite la interviul tehnic
Bonus procentual din valoarea lucrarilor contractate

ARTEM HOMINE ofera servicii de recrutare si selectie de personal , profilare de competente profesionale si personalitate a angajatilor , profil de compatibilitate a echipei , analiza organizatiei prin sondaje de opinie a angajatilor si consultanta in domeniul resurselor umane .

Clauza GDPR - ARTEM HOMINE proceseaza datele dvs personale in scopul recrutarii pentru aceasta pozitie vacanta. Prin aplicarea la acest job si transmiterea CV-ului dvs., sunteți implicit de acord cu această procesare. ARTEM HOMINE asigură respectarea protecției datelor personale ale tuturor aplicantilor, in conformitate cu legislatia in vigoare .

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 7 Oct. 2024