Gratis

Inginer ofertare constructii civile

Zafit

Candidatul Ideal

Profilul tau
  • Studii superioare cu profil tehnic (contructii sau instalatii);
  • Experienta in domeniu: minim 1 an;
  • Cunostinte software: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si Autocad (sau similar);
  • Cunostinte de limba romana la nivel avansat iar de limba engleza minim nivel mediu;
  • Abilitati excelente de comunicare, capacitate excelenta de planificare si organizare, atentie concentrata si distributiva, echilibru emotional, capacitatea de a evalua si lua decivii, capacitatea de a lucra cu oamenii si in echipa, punctualitate, corectitudine si amabilitate, simt al responsabilitatii si loialitate;
  • Permis de conducere: categoria B.

Descrierea jobului

Rolul tau
Vei fi responsabil de realizarea tuturor ofertelor si de asigurarea respectarii standardelor de calitate ale companiei privind serviciile, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂materialele si executarea lucrarilor.

Responsabilitati
  • Esti responsabil de realizarea tuturor ofertelor de design si amenajari ale companiei;
  • Culegi toate informatiile necesare (proiect tehnic, imagini, autorizatii etc);
  • Realizezi un plan detaliat de executie a lucrarilor;
  • Realizezi devizul de lucrari si cantitati;
  • Soliciti in baza devizului de lucrari, oferte de la partenerii agreati, le centralizezi si le compari alegand impreuna cu Project Managerul cea mai buna oferta;
  • Esti responsabil de realizarea planurilor detaliate de executie a lucrarilor.
  • Esti responsabil de control calitatii lucrarilor efectuate in baza ofertelor si planurilor detaliate de executie realizate de catre tine
  • Efectuezi vizite in santier in fazele importante pentru verificarea calitatii lucrarilor si a materialelor utilizate;
  • Intocmesti un raport dupa fiecare vizita pe care il trimiti catre Project Managerul si Directorul Executiv responsabili de proiect;
  • Intocmeste cartea tehnica a fiecarui proiect.
Ce ofera jobul
- Job stabil;
- Oportunitati de dezvoltare si avansare in cadrul companiei;
- Salariu motivant in concordanta cu nivelul de exeprienta si reevaluari periodice;
- Mediu de lucru deosebit cu un colectiv bine selectat.

Te asteptam alaturi de noi sa faci parte dintr-o echipa pe care te poti baza si de la care poti invata in fiecare zi.

Zafit este o companie din domeniul proiectelor de design si amenajari interioare corporate, activa in piata de constructii de peste 7 ani, avand specialisti care au ca focus eliminarea stresului si a grijilor clientilor pe toata perioada de desfășurare a proiectelor de amenajare a spatiilor de birouri si comerciale.

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024