Gratis

Inginer Ofertare Constructii cu/fara experienta

Teamland

Candidatul Ideal

Cerinte :

Studii finalizate - Facultatea de Constructii;

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Analizeaza cererea de oferta din punct de vedere al eligibilitatii si capacitatii tehnice si propune decizia de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈ofertare;
  • Deschide fisa analiza oferta; realizeaza analiza “cererii de oferta” conform proiect; Analizeaza cererea de oferta din punct de vedere al eligibilitatii si capacitatii tehnice si propune decizia de ofertare;
  • Verifica documentatia – daca este sau nu completa (piese scrise, piese desenate); Verifica documentatia si solicita completari sau clarificari acolo unde este necesar; Analizeaza proiectul si identifica principalele componente ce trebuie estimate;
  • Analizeaza si verifica din punct de vedere tehnic proiectul; Studiaza proiectul in vederea cunoasterii cerintelor pe care trebuie sa le indeplineasca oferta si a depistarii eventualelor omisiuni, erori, neconcordante; Solicita clarificari la eventualele omisiuni, erori, neconcordante intalnite in proiect;
  • Face propuneri de schimbare, daca e cazul, a solutiilor tehnice – adaptabile specificului si dotarii firmei; Colaboreaza cu Serviciul Tehnic cand este necesar, pentru elaborarea ofertelor, comenzilor. Identifica posibilitati de optimizare a costurilor si/ sau termenului de executie prin solutii alternative sau alte tehnologii;

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024