Gratis

Inginer ofertare constructii industriale

EREN CONS SRL

Candidatul Ideal

  • Facultate construcții civile, industriale si agricole absolvita;
  • Cunoștințe in calcul si structura costurilor pentru proiectele de construcții ( in special pentru proiecte cu specific industrial);
  • Cunoștințe in tehnologia lucrărilor in construcții;
  • Cunoștințe in utilizarea Ms Office ( in special Ms Excel), Auto CAD.
  • Descrierea jobului

    1. Realizare de oferte proiecte industriale corecte si competitive, cu scopul câștigării acestora;
    2. Integrarea ofertelor de instalații in cadrul ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄ofertelor de proiecte industriale, prin comunicarea cu membrii echipei de ofertare instalații;
    3. Realizarea procesului de ofertare proiecte industriale dpdv : tehnic (value engineering), furnizori alternativi noi, cereri de oferta si negociere preturi, verificare cantități, verificare fișiere de calcul oferta;
    4. Oferirea de suport pentru producție (execuție contracte câștigate), din punct de vedere al stabilirii bugetului de execuție (Excel si ERP), din punct de vedere negociere cu clienții/furnizorii/subcontractorii, precum si din punct de vedere al suportului tehnic necesar execuției.

    Antreprenor General specializat în realizarea de lucrări complexe, de mare anvergura si de orice tip – industriale, civile, comerciale, agricole, de energie verde sau speciale. In anul 2017 am intrat in topul celor mai puternice 100 de companii din Brasov, iar in 2019 am urcat pe locul 29 in Topul National 100 Antreprenori Generali in Construcții.

    Astăzi, EREN înseamnă un grup de companii cu experiența de peste 15 ani in domeniul construcțiilor si un portofoliu de peste 400 de proiecte si clienți in aproape toata tara ce oferă servicii complete de design&build.

    Suntem în permanenta în căutarea de colegi valoroși.

    Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024