Gratis

Inginer Ofertare Constructii Civile

Zafit S.R.L.

Candidatul Ideal

Profilul tau
  • Studii superioare cu profil tehnic (contructii sau instalatii);
  • Experienta in domeniu: minim 1 an;
  • Cunostinte software: Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si Autocad (sau similar);
  • Permis de conducere: categoria B;
  • Cunostinte de limba romana la nivel avansat iar de limba engleza minim nivel mediu;
  • Abilitati excelente de comunicare, capacitate excelenta de planificare si organizare, atentie concentrata si distributiva, echilibru emotional, capacitatea de a evalua si lua decivii, capacitatea de a lucra cu oamenii si in echipa, punctualitate, corectitudine si amabilitate, simt al responsabilitatii si loialitate.

Descrierea jobului

Rolul tau
Vei fi responsabil de realizarea tuturor ofertelor si de asigurarea respectarii standardelor de calitate ale companiei privind serviciile, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄materialele si executarea lucrarilor.

Responsabilitati:
1. Esti responsabil de realizarea tuturor ofertelor de design si amenajari ale companiei
  • Culegi toate informatiile necesare (proiect tehnic, imagini, autorizatii etc);
  • Realizezi un plan detaliat de executie a lucrarilor;
  • Realizezi devizul de lucrari si cantitati;
  • Soliciti in baza devizului de lucrari, oferte de la partenerii agreati, le centralizezi si le compari alegand impreuna cu Project Managerul cea mai buna oferta;
2. Esti responsabil de realizarea planurilor detaliate de executie a lucrarilor
3. Esti responsabil de control calitatii lucrarilor efectuate in baza ofertelor si planurilor detaliate de executie realizate de catre tine
  • Efectuezi vizite in santier in fazele importante pentru verificarea calitatii lucrarilor si a materialelor utilizate;
  • Intocmesti un raport dupa fiecare vizita pe care il trimiti catre Project Managerul si Directorul Executiv responsabili de proiect;
  • Intocmeste cartea tehnica a fiecarui proiect.
Oferta noastra
Salariu peste media de piata si raportat la experienta;
Tichete de masa (35 Ron/zi);
Evaluari salariale la 6 luni;
Mediu de lucru deosebit cu un colectiv bine selectat;
Posibilitate de dezvoltare profesionala.

Te asteptam alaturi de noi sa faci parte dintr-o echipa pe care te poti baza si de la care poti invata in fiecare zi.

Impreuna suntem Zafit, companie specializata in amenajari interioare corporate cu activitate intensa in piata de constructii de peste 7 ani.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024