INGINER CONSTRUCTII CIVILE si INDUSTRIALE - licitatii / decontare

GENERAL MANAGEMENT CONSTRUCTION GROUP SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate in specialitatea Constructii Civile
  • Cunoașterea tehnologiilor de execuție a lucrărilor din cadrul proiectelor de constructii civile.
  • Experiență dovedită în inginerie civila (Manager de proiect), cu accent pe pregătirea ofertei tehnice pentru licitații și managementul ofertelor.

Descrierea jobului

  • Elaborarea propunerii tehnice conform cerințelor clientului.
  • Identificarea neconcordanțelor si neclarităților pentru întocmirea clarificărilor necesare.
  • Pregătirea clarificărilor, urmărirea, centralizarea si ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂implementarea ︁acestora in oferta.
  • Participarea la analiza graficelor de execuție a lucrărilor, atât în faza de ofertare cat și în execuție.
  • Participarea la definirea tehnologiei de execuție.
  • Coordonarea cu furnizorii și subcontractanții, pentru obținerea informațiilor necesare în vederea întregirii propunerii tehnice.
  • Colaborare cu departamentul de eligibilitatea pentru îndeplinirea cerințelor de participare la achizițiile publice.

Societate care activeaza din 2003 in domeniul constructiilor civile.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024