Gratis

Inginer constructii civile

AWE INFRA SRL

Candidatul Ideal

-Experienta minim 2 ani în domeniu
-Cunoștințe operare PC, Office, Autocad
-Capacitatea de lucru în echipă.

Descrierea jobului

- Planificarea activitatilor in cadrul proiectului
- Analizarea necesarului de resurse, planificarea si solicitarea alocarii acestora in scopul realizarii proiectului
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂- Organizarea activitatii pe santier
- Urmarirea executiei lucrarilor
- Verificarea etapelor de lucrari si calitatea lucrarilor

AWE INFRA SRL a luat fiinta in anul 2015 avand ca obiect principal de activitate executia lucrarilor de constructii civile si industriale si a lucrarilor de constructie a proiectelor utilitare pentru fluide.

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 6 Iul. 2024