Gratis

Inginer geodez / topograf

TOPOCADLINE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Avem doua posturi libere pentru inginer geodez / topograf: unul pentru lucrul in teren in Bucuresti si imprejurimi, si unul pentru birou in sectorul 1.
Pentru teren candidatul ideal este tanar, serios, punctual, absolvent de studii superioare de specialitate, care a mai lucrat cu statia totala si GPS. Trebuie sa stii deja sa interpretezi un proiect si sa extragi punctele necesare trasarii din Autocad.
Pentru birou candidatul ideal este sociabil, atent la detalii, capabil sa intocmeasca o documentatie cadastrala, de la preluarea actelor si participarea ocazionala la ︊︁︀︃︁︍︈︎​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎masuratori pana la avizarea dosarului depus la OCPI. Noul coleg / colega va tine lagatura cu proprietarii si va urmari documentatiile cadastrale de orice tip pana la avizarea lor.

Descrierea jobului

Pentru lucrul in teren majoritatea lucrarilor sunt de trasare a elementelor proiectate in santier, si masuratori de cadastru. Salariul se ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁negociaza in intervalul 5.000 lei -12.000 lei, in functie de experienta in domeniu si de abilitatile dobandite de-a lungul timpului. Pentru acest post trebuie neaparat sa ai permis de conducere categoria B si sa conduci regulat.
Pentru birou cautam persoana cu experienta pentru care lucrul cu eterra, autocad, office, nu este o provocare, ci face parte din lucrul ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂zilnic de cel putin 2 ani incoace. Pentru lucrul la birou salariu oferit este in intervalul 4500 lei - 6500 lei, in functie de experienta in domeniu si de abilitatile dobandite de-a lungul timpului.
Job-urile oferite sunt full time, cu prezenta fizica (nu cautam remote).

Societate comerciala infiintata in anul 2006, ce are ca domeniu principal de activitate cadastrul si topografia inginereasca. Am rezistat in timp si am evoluat mult datorita seriozitatii, corectitudinii si a lucrului bine facut.
Activitatea de la birou se desfasoara in Bucuresti, iar sediul se afla in Sectorul 1.
Publicat 12 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 11 Nov. 2024