Gratis

Inginer Topograf

SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA SA

Candidatul Ideal

Inginer Topograf in Cluj - Napoca

Ne dorim
  • studii de specialitate sau echivalent
  • experienta de minim 3 ani
  • experienta in executia masuratorilor specifice domeniului de drumuri, cu capacitate buna de analizare si optimizare a proiectelor si cunostinte bune de utilizare a spatiilor topo
  • cunostinte de operare MS Office, Auto CAD si programelor specifice topo
  • permis categoria B

Descrierea jobului

  • executarea de trasari si verificari in constructii
  • executarea masuratorilor topografice pentru reabilitari/modernizari drumuri
  • efectueaza calcule si lucrari topografice
  • efectuare ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de trasari, procesare date, intocmire documente
  • intocmeste planul topografic
  • intocmirea documentelor referitoare la lucrarile executate-schite post executie
  • verificarea planului de situatie si trasare in teren
  • coordoneaza si supravegeaza executia lucrarilor conform specificatiilor proiectului.
Oferim Salariu 7000 Ron Net

SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA SA - Suntem o companie de constructii in plina dezvoltare. Societatea NAPOCA S.A.. s-a infiintat la inceputul anului 1991 in baza Legii nr. 15/1990, rezultand din divizarea Trustului de Constructii Montaj Cluj - intreprindere cu traditie in constructii in Romania. Societatea NAPOCA S.A.este o societate privata integral cu capital autohton 100 %. NAPOCA S.A. s-a impus rapid pe piata constructiilor din tara si din strainatate. Aceasta deoarece beneficiaza, pe de o parte, de un patrimoniul material considerabil, iar pe de alta parte, de o valoroasa echipa de specialisti, ingineri, economisti, maistri, muncitori cu o mare experienta in activitatea de constructii. Societatea NAPOCA S.A. este un partener credibil pentru investitorii din domeniul constructiilor, dar si un concurent redutabil pentru alte firme de constructii, mentinandu-se in topul acestora, prin lucrarile realizate.

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024