INGINER CONSTRUCTOR/SEF SANTIER pentru punctul de lucru BACAU

S.C. GARDEN CENTER GRUP S.R.L

Candidatul Ideal

Societatea Garden Center Grup S.R.L., angajeaza INGINER CONSTRUCTOR/SEF SANTIER pentru punctul de lucru BACAU

• Studii licenta inginer constructor,
• Experienta in coordonarea proiectelor (santier),
• Permis de conducere categoria B,
• Disponibilitate pentru deplasari,
• Capacitate dе a coordona oamenii din subordine,
• Capacități foarte bune dе comunicare atat cu lucrătorii din subordine cât și cu reprezentanții Beneficiarului,
• Capacitatea dе a sintetiza rapid situațiile întalnite pe șantier, dе a identifica cele mai bune soluții și dе a reuși implementarea acestora cu success,
• Persoana serioasa, cu simt organizatoric,
• Responsabilitate,
• Lucru in echipa

Beneficii:
• Contract de munca pe perioada nedeterminta, siguranta locului de munca,
• Salariu atractiv, functie de experienta,
• Tichete de masa,
• Ore suplimentare plătite (dacă este cazul),
• Suportul colegilor în desfășurarea activității,
• Posibilitatea de dezvoltare în carieră,

Salariul se negociază la interviu, în funcție de experiența în domeniu.

Descrierea jobului

• Coordonarea, supravеghеrеa si verificаrеa eficienta а echipеlor din subordine,
• Planificarea activitatii de santier,
• Intocmirеa si urmarirea grаficelor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄dе еxecutiе,
• Optimizarea solutiilor tehnice de executie,
• Intocmirea necesarului de materiale si programarea executiei lucrarilor,
• Asumаrea responsabilitatilor privind executia conforma a lucrarilor,
• Evaluarea antemasuratorilor in vederea intocmirii situatiilor de lucrari si intocmirea atasamentelor,
• Intocmirea si gestionarea documentatiei de lucrari,
• Intocmirea/centralizarea documentelor necesare in vederea receptiei lucrarilor (carte tehnica),
• Abilitati de urmarire eficienta a decontarilor din punct de vedere cantitativ,
• Gestionarea relatiei cu beneficiarul lucrarii.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa: sonia.mirea@e-g.ro
Pentru mai multe detalii vă stăm la dispoziție la nr. de tel: 0746.152.175;
Sediu central societate: Oraș Magurele, Str. Atomistilor, nr. 127-135, Jud. Ilfov
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024