Gratis

Inginer Sef Santier

KELLER GEOTEHNICA SRL

Candidatul Ideal

- Inginer Constructor, experienta in geotehnica si fundatii poate fi un avantaj
- Bun organizator
- Vorbitor de limba engleza la nivel conversational
- Limba germana poate fi un avantaj

Descrierea jobului

- intocmeste actele necesare derularii contractului si asigura corespondenta cu clientii
- gestioneaza relatiile cu furnizorii / subcontractantii
- planifica, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀coordoneaza si monitorizeaza lucrarile ce trebuiesc executate

Oferta:
- salariu atractiv
- masina de serviciu
- cursuri si specializari in strainatate
- alte beneficii

Keller Geotehnica, companie multinationala membra a grupului Keller PLC www.kellergeotehnica.ro
Keller este specializata in executia lucrarilor de fundatii speciale si alte lucrari geotehnice, fiind leader in domeniu cu reprezentare internationala in toate continentele.
Daca sunteti interesat intr-o cariera in domeniul geotehnic, in cadrul celei mai mari firme din domeniu asteptam aplicatiile dumneavoastra.
Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024