Gratis

Inginer Chimist – Ilfov/Giurgiu

ABC EXECUTIVE SEARCH SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniul chimiei / ingineriei chimice
  • Experiență în laborator analize fizico – chimice (domeniul farma sau similar) de minim 3-5 ani
  • Cunoștințele și experiența în domeniul formulării produselor (cosmetice, farmaceutice etc.) constituie un avantaj
  • Constituie un avantaj experiența ca Șef de Laborator
  • Cunoștințe avansate de utilizare a calculatorului
  • Cunoștințe de limba engleză (nivel mediu – avansat)
  • Persoană organizată și atentă la detalii

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:
  • Analize fizico – chimice pentru monitorizarea pe flux si la finalul procesului de fabricație, ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄conform procedurilor si metodelor standardizate.
  • Este necesara experienta in analize pe urmatoarele echipamente: HPLC, UPLC, GC, LC-MS.
  • Dezvoltare de noi metode analitice și/sau adapatarea metodelor actuale, cand este necesar
  • Reproducere / imbunatatire / dezvoltare retete de fabricatie

Ce beneficii vei avea:
  • Venit format din salariu fix, prime anuale, bonuri de masă
  • Transport asigurat de companie catre locatia din jud.Giurgiu - aproximativ 20 km fata de Bucuresti (se poate discuta inclusiv posibilitatea de decontare combustibil pentru masina personala, in scopul deplasarii la locul de munca)
  • Masa de prânz asigurată de companie
  • Abonament clinica servicii medicale private

Descrierea companiei

Companie de consultanta HR

Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 7 Iul. 2024