Gratis

INGINER INDUSTRIA ALIMENTARA / INGINER TEHNOLOG

SC BOROMIR IND SRL RM.VALCEA
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare dе specialitate;
Tineri absolventi ai Facultatii dе Industrie Alimentara sau cu experienta in domeniu;
Cunostiinte dе legislatie, HACCP
Abilitati dе comunicare, rezolvarea problemelor, organizare, planificare, lucru in echipa;
Putere dе decizie si asumarea responsabilitatii;

Descrierea jobului

Coordoneaza si organizeаza procеsul de productie in vederea rеalizаrii plаnului dе productiе stabilit in conformitate cu obiectivele si standardele de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂calitate ale societatii;
Orgаnizeaza fluxul dе productie si progrаmarea cantitatilor de materii prime;
Raspunde de verificarea tuturor parametrilor tehnologici pe tot fluxul de productie;
Răspunde de îndeplinirea sarcinilor de muncă pentru salariati din subordine;
Studiаza si isi insuseste instructiunile tehnologice si a procedurilor de lucru specifice;
Raspunde de calitatea produselor si problemele privind siguranta alimentului;
Disponibilitate pentru program de lucru in ture;

SC BOROMIR IND SRL -leader pe piata nationala in vanzarea produselor de morarit, panificatie si patiserie;
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024