Gratis

Femeie de serviciu

AVENOR
2 poziții

Candidatul Ideal

Personal curatenie / Femeie de servici pentru Scoala privata, Sectorul 1.

Program : 5 zile/saptamana, 2 ture

Cerinte: persoane cu experienta in domeniu, harnice, studii minime (8-10 clase), preferabil nefumatoare.

Oferim: salariu corespunzator, contract de munca, uniforma de lucru.

Transportul este sigurat de la Metrou Aviatorilor la Scoala si de la Scoala la Metrou Aviatorilor.

Avantaje: sambata, duminica si sarbatorile legale sunt zile libere platite; se lucreaza intr-un mediu curat, placut.

Descrierea jobului

Activitati specifice:
- curăţenia în condiţii corespunzătoare a spaţiilor repartizate: clase, birouri, holuri;
- curăţarea şi dezinfectarea grupurile sanitare cu ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀materiale şi ustensile specifice- zilnic;
- aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare;
- colectarea sacilor cu gunoi menajer şi depozitare in locuri special amenajate.

Avenor College, infiintata cu 18 ani in urma, cu o viziune unica: sa integreze cele mai importante elemente din sistemul educational international, pastrand o puternica influenta romaneasca pentru a contribui la dezvoltarea echilibrata a copiilor. Elevii nostri vor fi astfel pregatiti pentru a avea succes oriunde in lume, dar motivati sa-si aduca contributia la ei acasa. Numele scolii Avenor face referire la viziunea noastra comuna de a deveni „creatori de viitor”.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024