Gratis

Operator Curatenie

B+N Integrated Facility Services
8 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: spirit de echipa seriozitate onestitate capabil sa duca treaba la bun sfarsit sa ️️︄︆︅︈︌︀​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎urmeze indicatiile sefului de echipa contract full-time sau part-time.Descrierea jobului

Descrierea jobului

Efectueaza operatiunile de curatenie la locatiile clientilor companiei dupa un grafic prestabilit. Beneficiile viitorului angajat: Pachet salarial motivant(salariu ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀se baza, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄tichete de masa, echipament de lucru gratuit, abonamet de transport decont, bonusuri in functie de rezultate), traininguri de specialitate, posibilitatea de dezvoltare in cadrul companiei.

Descrierea companiei

Facility Management
Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 28 Aug. 2024 Expiră 27 Sept. 2024