Gratis

Expert Achizitii Publice

INOGOLDING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un Expert Achiziții Publice cu experiență și cunoștințe solide de legislație și de lucru cu platforma SICAP pentru a se alătura echipei noastre.

Descrierea postului:

Expert achizitii publice – ofertare pentru operatorii economici participanti la procedurile de achizitii publice din SEAP
Ofertare pe platforma SEAP (SICAP).

Abilitati:

- Rapiditate in intocmirea documentelor de calificare;
- Abilitatea de a rezolva sarcini cu termene limita;
- Acuratete in intocmirea OPIS-uri cu cerintele pentru toate etapele (calificare, tehnica, financiara);
- Abilitati organizatorice, de relationare si comunicare si orice situatie;
- Verificarea documentelor transmise pentru indeplinirea cerintelor;
- Putere de decizie si asumare de responsabilitati.

Descrierea jobului

Cerinte post:

- Sa cunoasca legislatia achizitiilor publice pentru produse, servicii si lucrari;
- Rapiditate in intocmirea documentelor de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︂︊︀︂​︂️︀︎​︅︁︁︁​︃︋︀︀​︅︃​︄︂︁︎​︃️︈︁​︊︍︀︎calificare, propunere tehnica si propunere financiara; ;
- Elaborarea draft-urilor solicitarilor de clarificari, a cerintelor tehnice minimale obligatorii din caietul de sarcini, pentru produsele ofertate; atentie la postarea documentelor in SICAP, ETC.
- Criteriu de performanta important: abilitatea de a pregati in paralel mai multe licitatii in acelasi timp, aproximativ 3-4 depuneri de oferte/zi;
- Cu experienta si cunostinte de legislatie si de lucru cu sistemul SICAP .
- Abilitati de utilizare MS Office (Word, Excel, Power Point);
- Limba engleza avansat;
- Nivel cariera: minim 3 ani experienta in domeniul achizitiilor publice, ofertare in SICAP;
- Carnet conducere tip B reprezinta un avantaj, nu este obligatoriu
- Deplasari in interes de serviciu, catre institutii.
Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024