Gratis

EXPERT ACHIZITII PUBLICE - ELABORARE PROPUNERE TEHNICA

AVI PROD GRUP SRL

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare tehnice (constructii, instalatii, petrol si gaze)
Experienta relevanta in rularea procedurilor de licitatii publice
Experienta relevanta in elaborarea propunerilor tehnice pentru licitatii de retele edilitare de gaz si apa - canal;
Experienta in elaborarea graficelor Gantt
Microsoft Project - nivel avansat de lucru

Descrierea jobului

Responsabilitati principale
Studiaza documentatia de atribuire: caiete sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic
Transmite cereri de oferta pentru materialele ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀si echipamentele solicitate in documentatie;
Verifica si coreleaza specificatiile tehnice ale proiectului cu oferta tehnica;
Intocmeste propunerea tehnica (in conformitate cu documentatia de atribuire din SICAP)
Intocmeste grafice de executie in Microsoft Project;
Colecteaza informatii de la parteneri, colaboratori, departamente interne etc pt intocmirea propunerii tehnice;
Lucreaza cu echipa de proiect pentru a raspunde intrebarilor specifice adresate de Autoritatea Constractanta.

Beneficii:
Salariu corelat cu experienta
Spor de fidelitate in companie
Tichete de masa
Pachet medical acoperitor pentru angajat si familie
Bonusuri de performanta
Prime de sarbatori si pentru aport deosebit la atingerea obiectivelor
Cursuri si training-uri pentru dezvoltare continua
Parte dintr-o echipa profesionista
Participarea la teambuilding-uri si conferinte de planificare strategica
Birou prietenos, intr-o zona cu acces la mijloace de transport in comun (Obor)

Descrierea companiei

www.aviprodgrup.ro
Constructii instalatii de gaz, apa canalizare, fibra optica
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024