Gratis

Electrician intretinere si reparatii utilaje productie

Lantmannen Unibake Romania SA

Candidatul Ideal

Electrician întreținere și reparații utilaje producție

Have an appetite for more?

Alătura-te unei companii globale de panificație, condusă de oameni ambițioși și dornici să ofere ce-i mai bun în tot ceea ce fac.
Cu business-ul în minte și oamenii aproape de inimă, lucrăm întotdeauna împreună pentru a ne defini calea. Vrem să fii parte din călătoria și din frumoasa noastră familie globală.

Avem o oportunitate interesantă pentru un Electrician întreținere și reparații utilaje producție de a se alătura echipei noastre, Lantmännen Unibake România, din orașul Pantelimon, județul Ilfov.

Experiența ta:
  • Minim școală profesională absolvită, calificarea electrician
  • Certificare ANRE1
  • Experiență de lucru cu o linie de producție de minim 2 ani
“Super puterile” tale:
  • Bune abilități de comunicare
  • Capacitate de analiză
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi, inclusiv tură de noapte

Descrierea jobului

Ceea ce vei face

În acest rol, vei efectua servicii de întreținere și reparații electrice ale echipamentelor și utilajelor, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀pentru a minimiza perturbările în producție.

Responsabilitățile principale:
  • Efectuează operații de întreținere preventivă, pe zona electrică, și inspecții regulate ale echipamentelor și utilajelor existente pe liniile de producție
  • Depanează și diagnostichează echipamentele și utilajele existente pe liniile de producție
  • Contribuie la identificarea cauzelor defecțiunilor și propune acțiuni de prevenție și optimizare
  • Participă la instalarea de noi echipamente
Ce îți oferim:
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie pentru care oamenii sunt cel mai important ingredient. Lantmännen Unibake face parte dintr-un grup internațional ce activează de-a lungul întregului lanț valoric al cerealelor – de la bobul de grâu, până la pâine.
  • Încurajăm colaborarea, diversitatea, mobilitatea funcțională și teritorială.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive
Loc de munca: Sos. Cernica, nr. 119B, Pantelimon, Ilfov

Lantmännen Unibake este un lider global în produse de panificație ce face parte din grupul Lantmännen. Deservim zi de zi consumatori de pe tot globul, obiectivul nostru fiind să facem din pâine și produsele de patiserie o afacere profitabilă pentru clienții noștri, prin produse gustoase, inovative și de înaltă calitate, bazate pe sustenabilitate și standarde excelente de siguranță alimentara. Cu sediul central în Copenhaga, Danemarca, Lantmännen Unibake operează brutarii moderne în toată lumea și are vânzări în peste 60 de țări. Portofoliul nostru cuprinde o gamă bine definită de branduri precum Schulstad Bakery Solutions, Schulstad, Bonjour, Vaasan, Pastridor și Hatting. Lantmännen Unibake are o cifră de afaceri de 1,1 miliarde EUR și peste 6.000 de angajați, în peste 20 de țări.

Pentru mai multe detalii, vă invităm să ne vizitați- site-ul www.lantmannenunibake.ro

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024