Gratis

Electrician instalatii intretinere

SC PISCICOLA TULCEA SA

Candidatul Ideal

  • Cunostinte si experienta in domeniul electric;
  • Persoana flexibila, dinamica, serioasa;
  • Integritate, asumarea responsabilitatii;
  • Spirit de echipa;

Descrierea jobului

  • Executa lucrari de revizii si reparatii la instalatiile electrice;
  • Lucreaza numai cu instalatii electrice, dispozitive, scule, unelte, autorizate si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀echipate cu toate accesoriile necesare;
  • Verifica la inceputul lucrului starea tehnica a instalatiilor electrice;
Beneficii:
  • Salariu motivant;

Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon: 0748.226.141
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024