Gratis

MECANIC / ELECTROMECANIC UTILAJE

BAF STIVUITOARE LOGISTIC SRL

Candidatul Ideal

Competente personale:
· sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
· sa nu aiba antecedente penale
· sa fie apt din punct de vedere medical

Descrierea jobului

· Execută lucrări de reparaţie la maşini electrice;
· Verifică şi realizează ungerea rulmenţilor, lagărelor;
· Controlează regimul de funcţionare ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄a maşinilor electrice, vibraţii, regim tehnic;
· Montează şi demontează, înlocuieşte motoare electrice defecte;
· Întreţine şi repară sisteme de ventilaţie care au ventilatorul cuplat direct pe axul motorului, pentru diverse instalaţii;
· Execută dispozitive pentru fixarea aparatelor electrice pe maşini şi utilaje;
· Întreţine şi repară sistemele de ventilaţie ale echipamentelor electrice
· Verifică ventilaţia maşinilor electrice;
· Verifică starea cuplajelor şi le înlocuieşte pe cele uzate;
· Execută diverse lucrări de natură mecanică pentru echipamentele electrice (repară dulapuri electrice, doze, cutii de legătură, sisteme de blocare, reţele de împământare).

Beneficii:
Salariu – 3000 Lei Net
Bonus in functie de realizari
Bonuri de masa lunare
Transport asigurat

BAF Stivuitoare Logistic SRL pe piata de profil din anul 2013, este o companie exclusiv romaneasca, ce ofera solutii complete pentru echipamente de ridicat si manipulare marfa, atat noi cat si second hand, punand la dispoztie o gama larga de electrostivuitoare, motostivuitoare Diesel sau GPL, echipamente pentru deposit de tip reachtruck, transpalete pietonale electrice cu sau fara catarg si utilaje pentru aplicatii speciale. Din 2018, compania si-a extins activitatea si in zona masinilor de spalat si maturat industriale.

Servicii oferite:

- consultanta in vederea achizitionarii utilajelor de ridicat in functie de necesitati

- vanzare utilaje noi si second hand atat din stoc propriu cat si la comanda

- inchiriere utilaje

- reparatii si service atat la client cat si la atelierul nostru

- vanzare piese de schimb

- reconditionare utilaje

- masini de spalat industriale

- nacele

- transport stivuitoare

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 26 Iul. 2024