Gratis

ELECTRICIAN IN CONSTRUCTII

ESAP INSTAL SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent de invatamant cu profil electric (Școală profesională, liceu de specialitate/ electrician);
- Experienta minim 2 ani;
- Optional permis de conducere cat. B;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Disponibilitate dе deplasare in tara;
- Punctual, muncitor, onest.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Reаlizarе instalаtii еlectrice pеntru imobilе rеzidеntiale si nerеzidеntiale (montaj+legаt doze, montаj tablou dе distributie, pozаt cablu de alimеntare, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈montaj aparataje, verificare instalatie);
- Asigura executia lucrarilor in intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate impuse si a altor standarde in vigoare;
- Consulta seful de echipa si departamentul de proiectare pentru a identifica cele mai bune solutii de montaj;
- Realizare necesar de materiale pentru executarea lucrarii;
- Raspunde de sculele, utilajele, aparatele, dispozitivele, uneltele etc. pe care le are in custodie;
- Executare, modificare si intretinere instalatii electrice;
- Controlul, diagnosticarea şi repararea instalaţiilor electrice aflate in portofoliu.

BENEFICII:
- pachete salariale atractive, care stimuleaza performantele si loialitatea;
- concedii platite;
- prime, zile libere si altele.

Esap Instal este afacerea de succes a unui antreprenor român care, începând cu anul 2015, a dezvoltat un concept pentru a construi relații de afaceri bazate pe încredere, corectitudine și responsabilitate.
Suntem specializati in executia de instalatii electrice forta si automatizari. Ca si servicii secundare oferim consultanta, proiectare si project management in acest domeniu. Suntem autorizati ANRE pentru executarea si proiectarea de lucrări de instalații electrice cu orice putere instalată tehnic realizabilă și la o tensiune nominală mai mică de 1 kV.
Segmentul de clienti carora ne adresam este format din antreprenori generali, dezvoltatori cat si utilizatori finali ai instalatiilor executate de noi. Domeniile in care livram serviciile noastre sunt urmatoarele: industrie, farmaceutic, rezidential, spatii de birouri si comerciale.
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024