Gratis

ELECTRICIAN

Black Sea Suppliers

Candidatul Ideal

- Electrician cu experiență, cunoștiințe în domeniu construcțiilor.
- Persoana atenta la detalii, serioasa, responsabila, comunicativă, fără cazier judiciar.
- Studii medii tehnice (electric, electromecanic, electrotehnic, etc);
Sa stie să citească și să interpreteze scheme electrice;

Descrierea jobului

- Executa lucrari de mentenanta preventive si corectiva la instalatiile de energie electrica;
- Executa lucrari de inlocuire piese in ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄intalatiile electrice existente si lucrari de executie a unor circuite electrice noi;
- Stabileste necesarul de materiale pentru lucrarile de reparatie la instalatiile existente sau la configurarea unor circuite electrice noi;

Companie direct importator al produselor comercializate, cu acoperire nationala in domeniul instalatiilor termice, sanitare, materialelor de constructii, capital integral strain, colectiv tanar, specializat si competititv.
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024