Gratis

Electrician autobuze

MISOLA CORPORATION S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este conturat de următoarele:

Școlarizare: Diplomă de bacalaureat obligatorie - orice calificare/diplomă în plus (relevante domeniului) constituie un avantaj;
Permis de conducere categoria B;
Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional - cunoașterea altor limbi străine reprezintă un avantaj;
Experiență în utilizarea uneltelor și sisteme de diagnosticare electrică în domeniul auto;
Abilități de rezolvare a problemelor și capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

Diagnosticarea și repararea sistemelor electrice ale autobuzelor;
Utilizarea uneltelor și sistemelor de diagnosticare specializate pentru identificarea precisă ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈a problemelor;
Evaluarea corectă a pieselor necesare și efectuarea reparațiilor în timp util;
Colaborarea cu membrii echipei pentru a asigura procese de reparație eficiente și fără probleme.

Ce oferim:
Contract pe perioada nedeterminată și bonuri de masă;
Transportul, cazarea și instruirea completă sunt oferite de companie;
Furnizarea uneltelor și echipamentelor necesare pentru desfășurarea activității;
Activitatea într-un mediu profesional care oferă suport și oportunități de dezvoltare continuă.

Misola Corporation SRL este dealer-ul oficial SOLARIS BUS&COACH în materie de servicii post-vanzare (service, reparații, suport tehnic, garanție, piese de schimb).
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024