Gratis

ELECTRICIAN

S.C. BONA AVIS S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam Electrician!

Locatie: IANCA, Calea Brailei nr. 3.

- cursuri de specializare;
- experienta de minim 3 ani;
- sa posede certificate de acreditare ISCIR;
- abilitati de comunicare si spirit de echipa;
- abilitati tehnice pentru repararea utilajelor din dotare;
- capacitate de lucru in conditii de stres.

Descrierea jobului

- raspunde de modul de functionare a utilajelor la parametri normali de exploatare;
- efectueaza repararea si intretinerea utilajelor conform ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀planului de reparatii.

Beneficii:

- Transport asigurat;
- Bonuri de masa.

S.C. BONA AVIS S.R.L. are o experienta de peste 16 ani pe piata alimentara interna si externa
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024