Gratis

Economist

Fly Insurance Broker

Candidatul Ideal

Bune abilitati organizatorice si de gestionare a timpului
Ablilitati dе comunicare eficienta, oral si in scris
Atentie la detalii, analitic, meticulos, spirit dе observatie
Abilitatea dе a munci in echipa
Prioritizarea activitatilor si gestionarea eficienta a timpului
Capacitatea dе a respecta termene limita
Capacitatea dе a fi proactiv, flexibil, open-minded
Bune cunostinte privind utilizarea MS Office
Absolvent studii superioare de specialitate
Experienta de lucru in domeniu de minim 2 ani

Descrierea jobului

Interactiunea directa cu asiguratorii si inregistrarea si monitorizarea operatiunilor specifice activitatii, de natura financiar-contabila.
Benеficii:
- Contract individual de munca ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀cu salаriu fix motivant
- Prime de sarbatori
​- Bonuri de ︂masa
- Abonament medical
- Training-uri de dezvoltare profesionala si personala, team-buildinguri
- Program Luni - Vineri 9.00 - 17.30
- Munca de birou, fara deplasari
Responsabilitati specifice:
Realizarea centralizatoarelor de comision lunare si a rapoartelor periodice specifice activitatii companiei
Operarea si analiza incasarilor si platilor (inchideri de luna)
Mentinerea relatiilor contractuale si a operatiunilor cu partenerii si furnizorii companiei
Gestionarea dosarelor de personal;
Monitorizarea si gestionarea documentele contabile emise sau primite de companie;
Monitorizarea respectarii procedurilor si fluxului de lucru din punct de vedere financiar ale companiei

O companie românească de brokeraj în asigurări cu vastă experiență în consultanța de asigurări și managementul riscurilor financiare pentru mari proiecte de achiziții publice.
Serviciile de asigurare, oferite conform analizei riscurilor si adaptată nevoilor clienților, sunt plasate în piața de asigurări, locală și internațională, prin companiile de asigurări partenere, aliniind interesele clienților pentru produse de asigurare adecvate cu cele mai bune capacități și posibilități de subscriere ale asiguratorilor.
Prin serviciile noastre, clienții asigurați pot beneficia de cele mai bune condiții contractuale pentru o eficiență operațională superioară, în condiții de totală transparență și încredere.
Pentru a susține in continuare aceste deziderate a sosit momentul să ne mărim echipa.
Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024