Gratis

Economist

ABO MIX S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare cu profil economic;
  • Cunostințe de legislație financiar-contabilă;
  • Cunostințe de operare program de contabilitate;
  • Cunoasterea Pachetului MS Office;
  • Preocupare permanentă pentru actualizarea cunostințelor în funcție de schimbările legislației în domeniu;
  • Capacitate de analiză şi sinteză, atenție la detalii;
  • Abilitatea de a lucra cu termene-limită;
  • Abilitați foarte bune de comunicare şi de lucru în echipă;
  • Atitudine pozitivă, flexibilitate şi proactivitate;

Descrierea jobului

  • Efectuarea sarcinilor din domeniul financiar-contabil
Beneficii:
  • pachet slarial atractiv in corelatie cu experienta si competentele de lucru
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024