Gratis

ECONOMIST

AUTEC AUTOTECHNIK SRL - Târgu Jiu

Candidatul Ideal

- studii superioare economice – specializarea in contabilitate
- minim 3 ani de experienta in activitatea financiar – contabila
- foarte bune cunostinte de MS OFFICE
- persoana riguroasa, analitica, ordonata
- disponibilitate pentru lucru in ritm sustinut

Descrierea jobului

Verifica si inregistreaza in contabilitate facturile de furnizori de marfa si diverse
Intocmeste facturi de vanzare diverse
Inregistreaza si intocmeste ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄registrul de casa
Inregistreaza in contabilitate deconturile in lei
Inregistreaza in contabilitate bonurile de consum primite de la gestionar pentru materiale
consumabile si obiecte de inventar
Verifica jurnalele de cumparari TVA
Confirmari sold client si furnizor
Intocmeste diverse situatii extracontabile cerute de catre conducerea societatii
Participa la inventarierea anuala
Arhiveaza documente de la departamentul contabilitate

AUTEC AUTOTECHNIK SRL este dealer SKODA pentru judetele Arges, Dolj si Gorj.
Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 9 Oct. 2024 Expiră 8 Nov. 2024