Gratis

ECONOMIST

RoCredit IFN SA

Candidatul Ideal

- Studii universitare finalizate;
- Cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate;
- Atitudine proactiva, pozitiva si energica;
- Capacitate ridicata de analiza si sinteza;
- Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor proprii si de a lucra cu termene impuse;

Descrierea jobului

- Reflectarea in contabilitate a operatiunilor financiar contabile;
- Pregateste/intocmeste rapoarte si asigura suport in procesele financiare de inchidere lunara, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂trimestriala si anuala cu privire la activitatea societati
- Ofera suport in cadrul departamentului financiar-contabil in centralizarea si prelucrarea datelor, in functie de solicitarile colegilor si superiorilor ierarhici

Oferim un mediu de lucru profesional si conditii optime de lucru; suport pentru instruire si perfectionare.

Cu o prezenta de 15 ani pe piata serviciilor financiare din Romania, RoCredit IFN SA este o instituție financiară nebancară, cu capital integral romanesc, ce oferă soluții de microcreditare destinate nevoilor de finanțare din mediul de afaceri din România.
RoCredit IFN SA, isi propune sa devina un reper al excelenței în domeniul microfinanțării și să contribuie activ la dezvoltarea sustenabilă a mediului de afaceri antreprenorial din România.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024