Gratis

Economist

C.P.A. PISCINE RO

Candidatul Ideal

C.P. A Piscine RO SRL: Societate comerciala care are obiect principala, productia si distributia accesoriilor pt piscine, cauta Economist! Locatie: Pischia, Jud.Timis!

Cerinte:
  • Meticulozitate, acuratete si atentie la detalii;
  • Lucrul in echipa;
  • Multitasking, adaptabilitate si flexibilitate;
  • Capacitate buna de organizare si prioritizarea sarcinilor;
  • Implicare si spirit de initiativa.
  • Studii superioare finalizate;
  • Personalitate dinamica, comunicativa, organizata;
  • Experienta pe un post similar constituie un avantaj;
  • Cunostinte de utilizare a programului SAGA constituie avantaj;
  • Cunostinte in utilizarea pachetului Microsoft Office;
  • Cunostinte la zi de legislatie financiar-contabilă, fiscalitate și contabilitate de gestiune.

Descrierea jobului

  • Sa asigure inregistrarea cronologica si sistematica a documentelor financiare;
  • Sa intocmeasca si sa completeze documentele primare ale firmei;
  • Intocmeste ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄/ supravegheaza intocmirea cu atentie a facturilor catre clienti;
  • Urmareste stocurile si aprovizionarea;
  • Verifica facturile primite de la furnizori daca sunt conform contractelor incheiate.
Beneficii:
  • Program fix: 8-17, Luni-Vineri;
  • Salariu motivant;
  • Colectiv dinamic.

Compania noastra este lider european in domeniul productiei/ comertului cu accesoriile necesare constructiei piscinelor. Am inceput in 2009 activitatea in Romania , iar de atunci cresterea noastra a fost exponentiala datorita seriozitatii si serviciilor de calitate care le oferim clientilor.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024