Gratis

ECONOMIST

Regata

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniul economic
  • Experienta de minimum 3 ani in domeniul financiar
  • Abilitati avansate de operare PC si a suitei Microsoft Office
  • Cunostinte privind legislatia in vigoare care reglementeaza activitatea departamentului
  • Seriozitate si capacitate de lucru in echipa
  • Responsabilitate, ordine si corectitudine
  • Atitudine pozitiva si atentie la detalii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Inregistrarea documentelor in programul de contabilitate si alte programe de gestiune
  • Analiza situatiilor clientilor, situatiilor furnizorilor, registrului de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈casa si a extraselor bancare
  • Efectuarea de rapoarte pentru clienti

Descrierea companiei

Dezvoltam compania si marim echipa!

resurseumane@regata.ro

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024