Gratis

Economist - Contabil

EURO.EM SRL

Candidatul Ideal

Aveti experienta in domeniul financiar-contabil, al analizei economico-financiare, precum si experienta de lucru in Excel si soft ERP de gestiune? S-ar putea sa fiti noul nostru Economist cu urmatoarele:
Cerințe:
Experienta in productia industriala prezinta un avantaj;
Studii superioare in profil economic;
Cunoștințe de operare soft contabilitate;
Cunoștințe pachet MS Office;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Se cer cunostinte privind :

introducerea in programul de contabilitate a rapoartelor de productie;
legislatia ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀contabila si fiscala in vigoare;
inregistrarea corecta si la zi, in programul utilizat, a datelor de contabilitate primara si gestiune contabila privind: facturi de achizitie, incasari si plati prin casa, banca, instrumente de incasare / plata, deconturi de cheltuieli, etc.

Oferim:

pachet salarial atractiv ;
suport in ati desfasura fara dificultate activitatea;
atmosfera de lucru placuta;
posibilitati de dezvoltare.

Compania EURO EM Piatra Neamt, cu capital integral romanesc este de peste 15 ani lider la nivel national in productia tevilor corugate, fitingurilor si caminelor din HDPE si PP.
Compania EURO EM ofera clientilor solutii complete de canalizari menajere, pluviale, sisteme de drenaj si alimentari cu apa.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024